ostatnia aktualizacja: 2018.01.28 godz 07:50

 

expo 2018

 

Serdecznie zapraszamy na naszą

VII Zimową Krajową Wystawę Psów Rasowych

ExpoSilesia-DogShow (CWC)


Pod honorowym patronatem Prezydenta miasta Sosnowiec i Prezydenta miasta Będzin


data wystawy: niedziela 28 stycznia 2018

nie przyjmujemy już zgłoszeń

 

______________________________


na skróty:

spis wystawców, statystyki, plan sędziowania
lista sędziów
cennik, opłaty
nagrody
dodatkowe informacje dla wystawców

 

______________________________

 

kontakt w sprawie stoisk handlowych: Iza - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

_______________________
_______________
_______________________


miejsce wystawy: esposilesia  >DOJAZD< >MAPA<

 
expo hala 01 expo hala 02 expo hala 03 expo hala 04 expo hala 05 expo hala 06
 
 


plakat expo2018

 

 

_______________________
_______________
_______________________

 

 

 

.

 

zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń

wysyłane są potwierdzenia



PARKING:
W trosce o sprawny dojazd do hali i uniknięcie zatorów tworzących się na drogach dojazdowych:
opłata za parking (20zł) będzie pobierana przy wyjeździe z wystawy.

 

SPIS WYSTAWCÓW pdf LIST OF EXHIBITORS

 

 STATYSTYKI RASAMI pdf NUMBERS IN BREEDS

 

PLAN RINGÓW  pdf  RINGS PLAN

 

PLAN SĘDZIOWANIA  pdf  JUDGING PLAN


KATALOG    pdf  CATALOG

 

Z powodów od nas niezależnych nie przyjedzie do nas sędzia Erodotos Neofytou z Cypru.
Rasy które miał sędziować zostały przydzielone do dwóch sędziów - szczegóły w tabeli z podziałem na rasy - gr IX.


Z powodów od nas niezależnych nie przyjedzie do nas także sędzia Adam Janowski. 
Zastąpi go sędzia Andrzej Tarnowski - szczegóły w tabeli z podziałem na rasy - gr I.

 

 

kontakt w sprawie zgłoszeń : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 667 816 942

_______________________

 

 

Każdy zgłoszony pies otrzyma niespodziankę od firmy logo vitakraft

 

_______________________
_______________
_______________________

 

Katalog Wystawowy:
W trakcie wypełniania formularza możesz wybrać, czy chcesz katalog w formie drukowanej czy w wersji PDF.
Katalog w wersji PDF będzie do pobrania bezpłatnie na tej stronie na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania (zgodnie z regulaminem  wystaw FCI) czyli 28-01-2018 od godz 8:00. Katalog w wersji drukowanej jest płatny 15zł i trzeba tą kwotę doliczyć do opłaty za psa.

 

_______________________
_______________
_______________________

 

 

GOŚĆ SPECJALNY:

jacek galuszka

Gościem specjalnym wystawy będzie Jacek Gałuszka.
Behawiorysta, szkoleniowiec oraz autor książek o psach.
Będzie podpisywał swoje książki i udzielał porad behawioralnych.
logo lapka


_______________________
_______________
_______________________

 

01   MIEJSCE I   Dominik Flak Drechnowicz L11

KONKURS RYSUNKOWY I WIEDZY O PSIE DLA DZIECI:
Podczas wystawy (godz.11:00 ring główny) odbędzie się konkurs rysunkowy dla dzieci 
Uczestnicy otrzymają niezbędne materiały a ich zadaniem będzie narysować pracę pt 'PIES RASOWY'
Oceny prac dokona powołana komisja. Najlepsze dwie prace z obu kategorii wiekowych będą wydrukowane w kolejnym katalogu naszej wystawy. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki i pamiątki.
Na ten konkurs NIE TRZEBA ZGŁASZAĆ WCZEŚNIEJ. 
W konkursie mogą brać udział dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: I - 3-7 lat oraz II - 8-15 lat.
Konkurs wiedzy o psach zostanie zorganizowany równolegle z konkursem rysunkowym - przewidziane są także nagrody.
 02   MIEJSCE II   Marcin Rydel L10

_______________________
_______________
_______________________

 

 

LAUR ZAGŁĘBIA

To nazwa trofeum, które wręczone zostanie po raz pierwszy w roku 2019 za sezon wystawowy 2018.
Nagroda została ufundowana przez Oddział w Będzinie dla upamiętnienia 80 lecia ZKwP, które przypada na ten rok.
Nominacje będą przyznawane psom/sukom ,które zdobędą tytuł Najlepszy Dorosły Pies, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Młodzieży i Zwycięzca Weteranów na obu wystawach organizowanych przez Oddział Będzin w roku 2018 a będą to:
VII Zimowa Wystawa Psów ExpoSilesia-DogShow 28.01.2018
XII Letnia Wystawa Psów Rasowych 07.07.2018
Nagrody zostaną wręczone na  VIII Zimowej wystawie ExpoSilesia-DogShow 27.01.2019


_______________________
_______________
_______________________

 

memorial HB

_______________________
_______________
_______________________

 

 

INFORMACJE O WYSTAWIE:

 

 

.

Obsada sędziowska:

     Stanisław Abłamowicz

     Polska     

 xxxxxxxxxxxxx                                              x
Stanisław Abłamowicz

     Hassi Assenmacher-Feyel

Niemcy

 
Hassi Assenmacher-Feyel

     Cvetka Bogovčič 

     Słowenia

 

Bogovčič Cvetka

     Bogusław Chmiel

     Polska

 

Bogusław Chmiel

     Elżbieta Chwalibóg

     Polska

 

Elżbieta Chwalibóg

     Marta Ciborowska-Kubiak

     Polska

 
Marta Ciborowska-Kubiak

     Joanna Domańska

     Polska

 
Joanna Domańska

     Katarzyna Dziuba

     Polska

 
Katarzyna Dziuba

     Sebastian Handy

     Polska     

 
Sebastian Handy

     Adam Janowski

     Polska

 
Adam Janowski

     Małgorzata Jung

     Polska

 
Małgorzata Jung

     Andrzej Kaźmierski

     Polska

 
Andrzej Kaźmierski

     Andrzej Kot

     Polska

 
Andrzej  Kot

     Piotr Król

     Polska

 
Piotr Król

     Beata Kucharczyk

     Polska

 
Beata Kucharczyk

     Zvi Kupferberg

     Izrael

 
Zvi Kupferberg

     Monika Kuriata-Okarmus

     Polska

 
Monika Kuriata-Okramus

     Elżbieta Kusińska-Leontiew

     Polska

 
Elżbieta Kusińska-Leontiew

     Bartłomiej Lembas

     Polska

 
Bartłomiej Lembas

     Monika Milian

     Polska

 
Monika Milian

     Erodotos Neofytou

     Cypr

 
Erodotos Neofytou

     Paweł Osak

     Polska

 
Paweł Osak

     Anna Rajs

     Polska

 
Anna Rajs

     Anna Rusinowska

     Polska

 
Anna Rusinowska

     Jan Roger Sauge  

     Norwegia

 
Jan Roger Sauge

     Adam Stasiak

     Polska

 
Adam Stasiak

     Andrzej Szutkiewicz  

     Polska

 
Andrzej Szutkiewicz

     Anna Szymańska-Modrzycka  

     Polska

 
Anna Szymańska-Modrzycka

     Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

     Polska

 
Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

     Maria Zasada

     Polska

 
Maria Zasada



 

 

Podział na rasy:

Grupa I Joanna Domańska Polska Owczarek Niemiecki Krótkowłosy
Sebastian Handy Polska Owczarek Niemiecki Długowłosy
Andrzej Szutkiewicz Polska Bouvier des Flandres, Ceskoslovenský Vlcak, Ciobanesc Romanesc Mioritic, Owczarek Belgijski: Malinois, Groenendael i Tervueren, Owczarek Szkocki Długowłosy i Krótkowłosy, Polski Owczarek Nizinny, Polski Owczarek Podhalański

Adam Janowski  Polska

Andrzej Tarnowski Polska

Bearded Collie, Borded Collie,  Owczarek Austarijski, Puli, Owczarek Francuski Beauceron, Owczarek Staroangielski Bobtail, Biały Owczarek Szwajcarski, Owczarek Kataloński, Owczarek południoworosyjski - Jużak, Owczarek holenderski.
Piotr Król  Polska Maremmano-Abruzzese, Owczarek Szetlandzki, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke, Owczarek Francuski Briard,
oraz pozostałe rasy gr 1 nie wymienione wyżej
Grupa II Hassi Assenmacher-Feyel Niemcy Aidi, Anatolian, Appenzeller, Berneński Pies Pasterski, Duży Szwajcarski Pies Pasterski, Entlebucher, Nowofundland, Sarplaninac, Cão da Serra da Estrela, Rafeiro do Alentejo
Anna Rusinowska Polska Broholmer, Cane Corso Italiano, Mastif Hiszpański, Mastif Neapolitański, Mastif Tybetański, Owczarek Kaukaski, Owczarek Środkowoazjatycki, Shar Pei, Tosa
Elżbieta Kusińska-Leontiew Polska Bernardyn Krótkowłosy, Bernardyn Długowłosy, Hovawart, Landseer, Leonberger, Tornjak, Pirenejski Pies Górski
Anna Szymańska-Modrzycka Polska Boxer, Bullmastiff, Mastif Angielski
Beata Kucharczyk Polska Dog Argentyński, Dog Kanaryjski, Dog Niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Rottweiler
Monika Kuriata-Okarmus Polska Buldog Angielski, Czarny Terier Rosyjski, Doberman, Pinczery (wszystkie odmiany), Sznaucery (wszystkie odmiany)
oraz pozostałe rasy gr 2 nie wymienione wyżej
Grupa III Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska Polska Yorkshire Terrier, Parson Russell Terrier, Jack Russell Terrier
Cvetka Bogovčič Słowenia American Staffordshire Terrier, Bulterier, Bulterier miniaturowy, Staffordshire Bull Terrier
Bogusław Chmiel Polska West Highland White Terrier, Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Foksterier krótkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Terier walijski, Terier irlandzki, Kerry Blue Terrier
oraz pozostałe teriery gr 3 nie wymienione wyżej
Grupa IV Anna Rajs  Polska Jamniki - wszystkie rasy
Grupa V Monika Milian Polska Akita, Akita amerykańska, Alaskan Malamute, Chow Chow, Samoyed, Siberian Husky
Katarzyna Dziuba Polska Basenji, Canaan Dog, Karelski Pies Na Niedźwiedzie, Thai Ridgeback Dog, Nagi Pies Peruwiański Miniaturowy, Shiba, Szpic Miniaturowy (Pomeranian), Szpic Wilczy
oraz pozostałe rasy gr 5 nie wymienione wyżej
Grupa VI Marta Ciborowska-Kubiak Polska Gończy Polski, Ogar Polski
Zvi Kupferberg Izrael Wszystkie rasy z wyjątkiem: Gończy Polski i Ogar Polski
Grupa VII Stanisław Abłamowicz Polska Wyżły – wszystkie rasy
Grupa VIII Jan Roger Sauge Norwegia Golden Retriever, Labrador Retriever
Paweł Osak Polska Wszystkie rasy z wyjątkiem: Golden Retriever i Labrador Retriever
Grupa IX Andrzej Kaźmierski Polska Chihuahua Długowłosy, Chichuachua Krótkowłosy, Bichon Frisé, Bolończyk, Lwi Piesek, Rosyjski Toy Długowłosy, Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Papillon, Chiński Grzywacz, Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Phalène, 
Elżbieta Chwalibóg Polska Boston terier, Buldog Francuski, Mops
Małgorzata Jung Polska Maltanczyk, Hawanczyk, King Charles Spaniel, Gryfonik Brukselski, Gryfonik Belgijski, Brabanczyk
Bartłomiej Lembas Polska Chin Japoński, Lhasa Apso, Pekińczyk, Spaniel Tybetański, Terier Tybetański
Erodotos Neofytou Cypr Małgorzata Jung Polska Cavalier King Charles Spaniel, Pudel (wszystkie odmiany),
Zvi Kupferberg Izrael Shih Tzu, Coton de Tuléar oraz pozostałe rasy gr 9
Grupa X MariaZasada Polska Charty – wszystkie rasy
Rasy nieuznane przez FCI Piotr Król Polska Polski Spaniel Myśliwski, Buldog Kontynentalny, Amerykański Nagi Terrier Bezwłosy, Biewer Yorkshire Terrier, Rosyjski Bichon Kolorowy, Louisiana Catahoula Leopard Dog, Moskiewski Stróżujący, Łajka Jakucka, Bolończyk Kolorowy, Chodsky Pes, Prazsky Krysarik, Toy Fox Terrier
oraz pozostałe rasy nie uznane przez FCI 
konkurs:
Młody Prezenter
Bartłomiej Lembas Polska

Chcąc zgłosić psa do tych konkurencji trzeba po wysłaniu formularza ze zgłoszeniem na wystawę dodatkowo wysłać zgłoszenie na adres:

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

konkurs:
Para Hodowlana
Grupa Hodowlana
Anna Rajs Polska

Komitet Organizacyjny Wystawy zastrzega sobie prawo zmian w podziale na rasy i zmian w obsadzie sędziowskiej.



Program wystawy:

Wjazd na teren Expo godz. 7:15  
Otwarcie hali, kasy biletowe godz. 7:30  
Sekretariat godz. 7:45 przy wejściu głównym  
Wydawanie numerów startowych na ringach godz. 9:30  
Początek sędziowania w ringach godz. 10:00  
Konkurs rysunkowy i wiedzy o psach dla dzieci godz. 11:00 ring główny
Eliminacje konkursu Młody Prezenter godz. 13:30 ring główny
Para i Grupa Hodowlana godz. 14:30 ring główny
FINAŁY godz. 15:00 ring główny

 

 

   _______________________
_______________
_______________________

 


KONKURENCJE FINAŁOWE:

Finał konkursu                                    NAJPIĘKNIEJSZA PARA I GRUPA HODOWLANA
                                                         - sędzia – Anna Rajs

Finał konkursu                                    MŁODY PREZENTER
                                                         - sędzia – Bartłomiej Lembas

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU BĘDZIN
                                                         - sędzia –
Piotr Król

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ
                                                         - sędzia – Anna Rusinowska

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ
                                                         - sędzia – Andrzej Szutkiewicz

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR
                                                         - sędzia – Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN
                                                         - sędzia – Monika Kuriata-Okarmus

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY PIES RASY POLSKIEJ
                                                         - sędzia – Andrzej Kaźmierski

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY
                                                         - sędzia – Bogusław Chmiel


Konkurencja o tytuł:                           MEMORIAŁ HANNY BARTMAN
                                                         - sędzia – Andrzej Kot



Konkurencja o tytuł:                           ZWYCIĘZCA GRUPY:
- Grupa   1 sędzia – Elżbieta Chwalibóg
- Grupa   2 sędzia – Hassi Assenmacher-Feyel
- Grupa   3 sędzia – Cvetka Bogovčič
- Grupa   4 sędzia – Paweł Osak
- Grupa   5 sędzia – Katarzyna Dziuba
- Grupa   6 sędzia – Anna Rajs
- Grupa   7 sędzia – Stanisław Abłamowicz
- Grupa   8 sędzia – Jan Roger Sauge
- Grupa   9 sędzia – Andrzej Kaźmierski
- Grupa 10 sędzia – Maria Zasada 

Konkurencja o tytuł: ZWYCIĘZCA VII ZIMOWEJ WYSTAWY ExpoSilesia-DogShow 2018 (BIS) 
                                                         
                                                                          - sędzia – Zvi Kupferberg

 

 

 

_______________________
_______________
_______________________



.

OPŁATY:

 

Opłaty za psy zarejestrowane w ZKwP wnoszone do 19.01.2018

za zgłoszenia nadesłane do 15.01.2018

 

Katalog w PDF katalog w pliku PDF (do pobrania z tej strony na 2 godz. przed rozpoczęciem sędziowania)  0 zł
Katalog drukowany katalog w tradycyjnej formie drukowanej jest dodatkowo płatny.
Chcąc go otrzymać należy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym i dodać kwotę 15zł do opłaty za psa.
 15 zł
Pierwszy pies w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej (za wyjątkiem Interchampionów)  95 zł
Kolejny pies tego samego właściciela w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej (za wyjątkiem Interchampionów)  90 zł
Pierwszy i kolejny pies w klasach: młodszych szczeniąt, szczeniąt, weteranów oraz psy z tytułem Interchampion zarejestrowane w ZKwP  50 zł
Psy ras polskich w zależności od klasy: 50% opłaty
Młody Prezenter    30 zł
Para hodowlana    30 zł
Grupa hodowlana    30 zł
OPŁATA po 19.01.2018r.
i w dniu wystawy
wszystkie klasy i rasy  150 zł

 

OPŁATY PROSIMY KIEROWAĆ NA NASZE KONTO BANKOWE w Alior Bank

83 2490 0005 0000 4500 6028 8749

(przelewy krajowe)

OPŁATA PO 19.01.2018 I W DNIU WYSTAWY ZA PSY Z POLSKIM NUMEREM REJESTRACJI ODDZIAŁOWEJ
NIEZALEŻNIE OD KLASY I RASY, WYNOSI 150 zł (płatne gotówką w sekretariacie).

 

 

  PRZYKŁADY OPŁAT ZA WYSTAWĘ - KLIKNIJ

 

 

 OPŁATY DLA WYSTAWCÓW ZAGRANICZNYCH:

Opłaty dla wystawców zagranicznych wnoszone do 19.01.2018
- za psy bez numeru rejestracji w ZKwP

____________________________________________________________

 

Payment for foreign exhibitors (dogs not registered in ZKwP)  

Katalog w PDF

_________________________

CATALOGUE in PDF

w pliku PDF (do pobrania z tej strony na 2 godz. przed rozpoczęciem sędziowania)
_________________________

DOWNLOAD FROM THIS SITE FOR 2 HOURS BEFORE JUDGING START

 0 €

Katalog drukowany

_________________________

CATALOGUE in printed version

w tradycyjnej formie drukowanej
_________________________

IN TRADITIONAL PRINTED FORM

 5 €

Pierwszy pies

_________________________

FIRST DOG

w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej
_________________________

CLASS: JUNIOR, INTERMEDIATE, OPEN, CHAMPION, WORKING

 35 €

Kolejny pies tego samego właściciela

_________________________

NEXT DOGS

w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej
_________________________

CLASS: JUNIOR, INTERMEDIATE, OPEN, CHAMPION, WORKING

 30 €

Pierwszy i kolejny pies

_________________________

MINOR PUPPY, PUPPY, VETERAN

w klasach: baby, szczeniąt, weteran
_________________________

CLASS: MINOR PUPPY, PUPPY, VETERAN

 15 €

  Junior Handling, Best Brace, Best Breeding Group

 8 €

Payment for foreign exhibitors, transfer to our account Alior Bank ( fee in € )
PL 12 2490 0005 0000 4600 7914 2219 - 
Kod BIC (SWIFT): ALBPPLPW.


The exchange rate: 1 € = 4,30 PLN - for payment to our PLN account number:
83 2490 0005 0000 4500 6028 8749


OPŁATA PO 19.01.2018
I W DNIU WYSTAWY ZA PSY NIEZALEŻNIE OD KLASY I RASY WYNOSI 50 EURO
(płatne gotówką w sekretariacie).

WE ACCEPT THE ENTRY FEE FOR FOREIGN DOGS (dogs without Polish registration number) TO OUR ACCOUNT TILL 19.01.2018. AFTER THIS DATE, THE ENTRY FEE CAN BE PAID ON THE SHOW BUT THE FEE AMOUNT IS 50€ ( 200PLN)  REGARDLESS OF CLASS AND BREED

 

 

Jak opisać przelew: 

 

W tytule przelewu prosimy podawać nr rodowodu oraz IMIĘ i PRZYDOMEK psa, a także nazwisko właściciela psa, jeżeli wpłata realizowana jest z konta innego niż właściciela

 


Przykład 1:

PKR.I-9999999, ABBA z Dobrej Hodowli, J. Kowalski

Przykład 2:

A. Nowak, 99999/XLIX/20, BELLA LUKA z Jakiejś Innej Hodowli, PKR.I-9999999, ABBA z Dobrej Hodowli

Proszę nie przesyłać potwierdzeń przelewu - opłaty będą weryfikowane na podstawie wyciągów bankowych.

 

 

 

 

 

INNE OPŁATY:

                    PARKING
20 zł  PŁATNY PRZY WYJEŹDZIE  
              BILET WSTĘPU
(Każdy bilet wrzucony do urny przy wejściu weźmie udział w losowaniu nagrody)
NORMALNY

 10 zł

ULGOWY

renciści, emeryci, studenci i ucznowie - po okazaniu legitymacji

 
 5 zł
dzieci do 6 lat  WSTĘP  WOLNY

STOISKA HANDLOWE

prosimy zgłaszać na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 880-861-008

1 mb (bez energi elektrycznej)  100,00 zł

REKLAMA W KATALOGU

prosimy zgłaszać na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

cała strona czarno-biała  60,00 zł
cała strona czarno-biała dla hodowców  40,00 zł
1/2 strony czarno-biała  40,00 zł
1/2 strony czarno-białej dla hodowców  20,00 zł

Opłaty za reklamy prosimy kierować na konto w Alior Bank

83 2490 0005 0000 4500 6028 8749

REKLAMY PROSIMY NADSYŁAĆ do 15.01.2018r.

 

Uwaga! Ze względu na charakter imprezy obowiązuje zakaz sprzedawania lub rozdawania balonów!

 

 

 

   _______________________
_______________
_______________________

 

 

PATRONAT MEDIALNY:

 

 

logo TVP3 Katowice

 

logo Radio Fest 

 

 

logo TVS

 

 

logo Radio Silesia

 

 

logo ccm jpg

 

 

logo radio piekary

 

 

_______________________
_______________
_______________________

 

 

.

FUNDATORZY NAGRÓD:

 

Oddział ZKwP w Będzinie
- puchary na BiS, medale, statuetki dla BOB
(będą wręczane na ringu głównym w trakcie trwania konkurencji finałowych)  bob expo2018

 


Firma Danuty Przepierzynskiej
promująca naturalne kosmetyki i suplementy: flagowy produkt firmy plus woucher na zabieg kosmetyczny - dla zwycięzcy loterii biletowej


Producent karm - firma ARION - karmy na BiS arion


Urząd Miasta Będzin - puchary na BiSlogo.um.bedzin


Firma KONSUL, trofea sportowe - puchary na BiS  logo_konsul.png

 

Firma VITACRAFT niespodzianka dla każdego zgłoszonego psa  logo vitakraft


Firma Creative21 - nagrody BiS szczeniąt (obroża, smycz, zabawka)  creative21

 

 

Barbara Śpiewak, hod Serenissima - kokardki dla BOB i Najlepsze szczenię w rasie Shih Tzu

 

 

 

Firma B&L  Bows & Leashes for dogs - ringówka dla BiS      bl



Ania Jagła - bezpłatne zdjęcie dla każdego Zwycięzcy Rasy (BOB) ania jagla logo

 

 

Oddział ZKwP w Będzinie - statuetka dla najmłodszego i najstarszego psa wystawy.


 

Gabinet weterynaryjny MEDI-VET - 3 wouchery (50zł) w loterii biletowej medi vet

 

 

Hodowla COOKIE LAND - rozety dla zwycięzców klas Berneński Pies Pasterski i Jack Russell Terrier rozety

  

 

 

   

_______________________
_______________
_______________________

 

.

INNE WAŻNE INFORMACJE:

 

  • Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego wysyłamy automatyczne potwierdzenia. Ze względu na politykę antyspamową, takie serwisy jak interia, wp czy onet mogą traktować nasze maile jako niechcianą pocztę.
    Po zamknięciu przyjmowania zgłoszeń, wprowadzeniu ich do systemu, ich weryfikacji i nadaniu numerów katalogowych umieścimy na www listę wystawców. Po weryfikacji opłat Wystawcom prześlemy maile potwierdzające przyjęcie psa z załącznikiem w pdf do wydruku. Wkrótce potem udostępnimy na www plan ringów i plan sędziowania. Katalog wystawowy w wersji pdf udostępniony zostanie na www 28.01.2018 od godz. 8:00.


  • Kontakt z biurem obsługi wystawy będzie możliwy pod nr tel: 667 816 942 tylko w sprawie zgłoszeń (PN-PT 9:00-11:00) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
    Kontakt w sprawie wystawy nie dotyczący zgłaszanych psów:
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 500 645 202 w godzinach otwarcia biura
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 880 861 008 - w sprawie stoisk handlowych 
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w sprawie pracy i wolontariatu na wystawie (sekretarze, asystenci itd.)
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w sprawie konkunerncji dodatkowych tj. grupa i para hodowlana, młody prezenter

  • Zgłoszenia do konkurencji: Junior Handler, para hodowlana oraz grupa hodowlana proszę przesyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Numery startowe będą do odbioru na ringach od godz 9:30

  • Komunikat Zarządu Głównego ZKwP w sprawie  zakazu wystawiania psów z ciętymi uszami i ogonami jest tutaj:  WIĘCEJ

  • Na teren wystawy wpuszczane będą tylko psy zgłoszone na wystawę a przy wejściu na halę będzie wymagane aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie

  • Osoby chętne do pomocy i pracy przy wystawie, sekretarzy ringowych, asystentów zapraszamy do zgłaszania się mailowo na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem i Statutem ZKwP, każdy właściciel wystawianego psa ma obowiązek przed wystawą opłacić składkę członkowską.
      
  • DYPLOMY, CERTYFIKATY i ZAŚWIADCZENIA prosimy przesyłać w formularzu zgłoszeniowym (ewentualnie można je też dosyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

  • Psy zgłoszone do klas championów i użytkowej bez dołączonych/przesłanych dyplomów i/lub certyfikatów użytkowości zostaną automatycznie przesunięte do klasy otwartej.
  • Wycofanie zgłoszenia możliwe jest tylko do 15.01.2018 r. po potrąceniu opłaty manipulacyjnej w wysokości 10 zł za psa, niezależnie od rasy i klasy. Wycofania prosimy zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

____________________________________

 

 

 logo ZKwP 1938 bedzin