Drukuj

 

 Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy uczestnika rankingu za rok 2019

FORMULARZ JEST EDYTOWALNY - PROSIMY GO POBRAĆ, WYPEŁNIĆ, ZAPISAĆ I WYSŁAĆ NA @ BIUROWEGO

 

Finał rankingu zostanie ogłoszony pod koniec lutego.

 

 REGULAMIN RANKINGU

1. Ranking wystawowy Oddziału w Będzinie jest organizowany przez Zarząd Oddziału i osoby do tego wyznaczone.
2. W rankingu mogą brać udział psy i suki członków ZKwP oddziału Będzin zarejestrowane w naszym Oddziale.
3. Ranking obejmuje wyniki wystaw z okresu 1.01.2019 - 31.12.2019r.
4. Celem rankingu jest wyróżnienie członków oddziału Będzin biorących udział w wystawach w kraju i za granicą.
5. Deklaracja przystąpienia do rankingu wiąże się z zobowiązaniem przekazania kserokopii kart ocen oraz dyplomów championatów wraz załączonym formularzem podanym na stronie oddziału do dnia 20.02.2020 na maila oddziału - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w oddziale
6. Ranking jest prowadzony w następujących kategoriach :

- Najlepsze Szczenię plus Młodsze Szczenię (wyniki w tej kategorii będą łączone)

- Najlepszy Junior

- Najlepszy Weteran

- Najlepszy Dorosły Pies

- Najlepsza Dorosła Suka

- Najlepszy pies Użytkowy

7. Kierownicy sekcji mają prawo do przyznania wyróżnień dla najlepszych psów w ich grupie.

8. Wyniki rankingu będą ogłoszone pod koniec lutego.

 

 

 PUNKTACJA

  Wystawa Krajowa Wystawa Międzynarodowa Wystawa Klubowa/Championów Wystawa Europejska Wystawa Światowa
Ocena wybitnie obiecująca Lokata I/Ocena doskonała Lokata I 5 10 10 25 50

Tytuł Zwycięzca młodzieży/CWC/CAC/ Zwycięzca weteranów

10 20 20 50 100
Tytuł Najlepszy młodsze szczenię/Najlepsze szczenię w rasie 5 10 10 20 40
Tytuł Najlepszy Junior w rasie/ Najlepszy pies użytkowy/ Najlepszy weteran 20 30 30 50 80
Tytuł Najpiękniejszy dorosły pies/suka w rasie 20 30 30 50 80
BOS 25 35 35 55 85
BOB/Zwycięstwo klubu 30 40 40 60 100
CACIB   20   50 90
Res. CACIB   15   40 80
Res. CAC 5 10 10 25 50

Best of Group:

I
II

III
IV

50

40

30

20

60

50

40

30

60

50

40

30

100

90

80

70

150

140

130

120

Best in Show (BIS PUPPY /BIS MINOR PUPPY/BIS JUNIOR)

I

II
III
IV

90

80

70

60

100

90

80

70

100

90

80

70

200

150

100

80

250

200

150

100

Wyniki zdobyte na wystawach organizowanych przez nasz oddział liczone są podwójnie.

Za dyplom Młodzieżowego Championa Polski/Championa Polski/Championa Weteranów/Grand Champion Polski - 50 punktów
Za dyplom Championa innego kraju - 70 punktów
Za dyplom Interchampiona - 100 punktów
Nominacja na Crufts - 40 punktów
Tytuł Zwycięstwo Polski/Zwycięstwa innych krajów - 30 punktów

 Punkty w każdej kategorii są liczone osobno (np.młodzież nie sumuje się z dorosłym psem lub dorosły pies z klasą użytkową) 

Do rankingu liczą się data wystawienia championatu (tj. między 01.01.2019 a 31.01.2019)

__________________________________________
_______________________________
____________________
_______

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WYNIKI ZA ROK 2019



 

Najlepsze szczenię 2019

- ARCTIC FREND BEAUTIFUL SKY – samoyed Patrycja Kowalczyk-Stuczeń – 830 pkt

- BORN TO RUN Argentum Venandi – wyżeł weimarski krótk. Żaneta Motyl – 600 pkt

- RARE DIAMOND Cookie Land – jack russel terrier Mariola Banik – 400 pkt

- GUSTAW ASLAN II BLUE BRICASSART – border collie Sylwia Kała – 310 pkt

- Caletto VALENTINO 4 YOU – pomeranian Joanna Świerska – 245 pkt

- AURORA Eminentia Canis – lagotto romagnolo Arkadiusz Krzemień – 210 pkt

- ROLEX Mocne Góralki – berneński pies pasterski Beata Wiącek-Jakimowicz – 180 pkt

- BRYNA Polska Biel – polski owczarek podhalański Cyntia i Aurelia Skoczylas – 150 pkt

- YUKIO Twierdza Samuraja – tosa Agnieszka Bonczek – 100 pkt

- BELLISSIMA Apolonia's Wild Band – chihuahua dł. Izabela Guzanek – 60 pkt

- CZAKO ze Smolandii- szpic wilczy Tomasz Bednarski – 60 pkt

- IGA Mocne Góralki – pinczer min. Beata Wiącek-Jakimowicz – 40 pkt

 

Najlepszy junior 2019

- NASLEDIE GURALEY AFRODYTA –polski owczarek podhalański Aurelia i Robert Skoczylas- 2190 pkt

- ARTIC FRENDS BEAUTIFUL SKY -samoyed Patrycja Kowalczyk-Stuczeń – 890 pkt

- JOHAN BIN New Radegost – american Staffordshire Terrier Anna Chłosta – 880 pkt

- GUSTAW ASLAN II BLUE BRICASSART – border collie Sylwia Kała- 815 pkt

- CZAKO ze Smolandii – szpic wilczy Tomasz Bednarski – 800 pkt

- SWEET HANDSOME With Me – sznaucer min. czarny Katarzyna Szawdylas-Wasilewska – 490 pkt

- Caletto VALENTINO 4 YOU – pomeranian Joanna Świerska – 450 pkt

- ALL ABOUT LOVE Apoloia's Wild Band – chihuahua krótk. Izabela Guzanek – 395 pt

- JOŻECHCZUŁA FOR AMERICAN HEART New Radegost – american staffordshire terrier Martyna Wojciechowska – 325 pkt

- KEEP SMILING Poezja Ruchu – airedale Terrier Monika Gralewicz-Thal- 250 pkt

- IGA Mocne Góralki – pinczer miniaturowy Beata Wiącek-Jakimowicz – 240 pkt

- TAKARA GO TOMOMI – akita Iwona Balsam- 215 pkt

- CANAAN My Gal-Bull – buldog angielski Ewa Śwircz- 215 pkt

- SPARTAKUS Pontifex Maximus – buldog francuski Michał Tarapacz – 210 pkt

- AURORA Eminentia Canis – lagotto romagnolo Arkadiusz Krzemień – 200 pkt

- BELLISSIMA z Ogrodów Tybetu – chow chow Mirosław Tkaczyk – 165 pkt

- RARE DIAMOND Cookie Land – jack russel terrier Mariola Banik – 130 pkt

- ROLEX Mocne Góralki – berneński pies pasterski Beata Wiącek-Jakimowicz – 110 pkt

- BRYNA Polska Biel – polski owczarek podhalański Cyntia i Aurelia Skoczylas – 95 pkt

- SUŁTAN GOLD MOON – cavalier king charles spniel Dagmara Borkiewicz – 80 pkt

 

Najlepszy weteran 2019

- MARIUSZ S. Umbra Amabilis – springer spaniel walijski Jagoda Samsel – 1220 pkt

- BLAIRA ACAPELLA Mr Shih – shih tzu Jan Ficek – 405 pkt

- EROTICA Mocny Akord – berneński pies pasterski Beata Wiącek-Jakimowicz – 205 pkt

- BIJOU Ti Ihuan – chihuahua dł. Anna Waluga – 190 pkt

- POLA z Cichej Górki – berneński pies pasterski Beata Wiacek-Jakimowicz – 35 pkt

 

 

Najlepszy pies użytkowy 2019

- EASY VICTORY Adea – springer spaniel walijski Jagoda Samsel – 1175 pkt

- TYROL z Dziada Pradziada – jamnik szorst. Stand. Krzysztof Świderek – 850 pkt

 

Najlepszy dorosły pies 2019

- CHABER z Butorowego Wierchu – polski owczarek podhalański Aurelia Skoczylas – 1780 pkt

- EASY VICTORY Adea – springer spaniel walijski Jagoda Samsel – 1460 pkt

- DON JUAN Malowana Izba – tornjak Emilia Magda – 945 pkt

- BAYMAX CATALEA White – maltańczyk Ilona Gajda – 650 pkt

- BURBERRY Cherry Love – jack russel terrier Monika Turas – 555 pkt

- IRBIS AMERICAN HEART New Radegost -american staffordshire terrier Martyna Wojciechowska – 535 pkt

- TYROL z Dziada Pradziada – jamnik szorstkowłosy standard Krzysztof Świderek – 500 pkt

- SUŁTAN Gold Moon – cavalier king charles spaniel Dagmara Borkiewicz – 300 pkt

- CRYSTAL NATALI KEVIN – chihuahua dług. Izabela Guzanek – 200 pkt

- JOHAN BIN New Radegost – american staffordshire terrier Anna Chłosta – 185 pkt

- BISHO Przyjazny Akita – akita Edyta Wodziczko – 135 pkt

 

Najlepsza dorosła suka 2019

- Illes-Szepe EZUST - puli kolorowe Edyta Falińska – 1895 pkt

- KENYA Bukowieński Bór – jamnik szorstkowłosy standard Krzysztof Świderek – 1690 pkt

- ALGRAFS RIVIVA – jack russel terrier Karol Ratajczak – 1315 pkt

- ISZARA FOR DREAMCATCHER New Radegost – american staffordshire terrier Anna Chłosta – 1225 pkt

- NASLEDIE GURALEY AFRODITA – polski owczarek podhalański Aurelia i Robert Skoczylas – 1180 pkt

- FURURE STAR No Doubt Team – american staffordshire terrier Maja Dura – 910 pkt

- HOLLY z Ustrońskiego Zakątka – lagotto romagnolo Arkadiusz Krzemień – 770 pkt

- ONLY SWEET LOLLIPOP Color Joy – owczarek australijski ( typ amerykański) Anna Jagła – 750 pkt

- NICOLE KIDMAN La Componella – owczarek belgijski groenendael Piotr Duniec – 640 pkt

- ISIA Czubaryk – landseer Magdalena Dubiel- Matyniak – 495 pkt

- Viva Collarium - Szpic Wilczy - Tomasz Bednarski - 275 pkt

- JODŁA – polski owczarek podhalański Aurelia i Robert Skoczylas – 205 pkt

- TAKARA GO TOMIMI – akita Iwona Balsam – 195 pkt

- BELLISSIMA z Ogrodów Tybetu – chow chow Mirosław Tkaczyk – 190 pkt

- KEEP SMILING Poezja Ruchu – airedale terrier Monika Gralewicz- Thal – 165 pkt

- ZEGARYNKA Duch Wrzosowisk – pinczer miniaturowy Beata Wiącek- Jakimowicz – 95 pkt

- CALINAROSA z Butorowego Wierchu- polski owczarek podhalański Aurelia Skoczylas – 45 pkt

 

 

 

 

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy uczestnika rankingu