WYNIKI ZA ROK 2017
uroczyste wręczenie nagród odbyło się na Walnym Zgromadzeniu Członków Oddziału w dn 24.03.2018


 

 

Najlepsze Szczenię 2017

1. Only Sweet Lollipop Color Joy -owczarek australijski wł. Anna Jagła 130p.

2. Irbis American Heart New Radegost-american Staffordshire Terrier wł.Martyna Wojciechowska 75p.

 

Najlepszy Junior 2017

1. Easy Victory Adea -springer spaniel walijski wł. Jagoda Samsel 1905 p.

2.Veni Vidi Vici Esqueen-cocker spaniel angielski wł. Edyta Górka 1080 p.

3. Victoria's Secret Esqueen-cocker spaniel angielski wł. Edyta Górka 680 p.

4.Pennywood Summer Unique -seter irlandzki wł. Sara Górka 475 p.

5. Amidala Ti Ihuan -chihuahua krótkowłosa wł. Malwina Owczarz- Nowak 440p.

6.Chaber z Butorowego Wierchu -polski owczarek podhalański wł. Aurelia Skoczylas 205p.

 

Najlepszy weteran 2017

1.BIG BOY No Doubt -American Staffordshire Terrier wł.Maja Dura 2155 p.

2. Queen of the Ring Mr-Shih -shih tzu wł. Ałła Woźniak 600p.

3. Dolce Vita Fu Lin-shih tzu wł.Jan Ficek 135p.

 

Nalepszy pies użytkowy 2017

 

1.ONIR Caneangelo –owczarek niemiecki długowłosy wł.Mariola Rajczyk

 

Najlepszy dorosły pies/suka 2017

 

1.Aresvuma Roora Mauli -Rhodesian Ridgeback wł. Małgorzata Kubik 2305p.

2.Bałkanica Kontekst -polski owczarek nizinny wł. Ewa Szmocha 2205 p.

3. Chaber z Butorowego Wierchu -polski owczarek podhalański wł. Aurelia Skoczylas 1740p.

4.Zara Wiemaraners Hous (FCI)-wyżeł wiemarski wł.Żaneta Motyl 950 p.

5.RIA von Haus Zizakov -rottwieler wł. Aneta Nykiel 900p.

6.Jutrzenka Nutrena -polski owczrek podchalański wł. Aurelia Skoczylas 850p.

7.EASY VICTORY ADEA -springer spaniel walijski wł. Jagoda Samsel 815p.

8.NICO Dunaj Nutrena -polski owczrek podchalański wł.Aurelia Skoczylas 515p.

9.NITRO Caneangelo-cocker spaniel angielski wł. Mariola Rajczyk 365p.

10.Chaber z Butorowego Wierchu -polski owczarek podhalański wł. Aurelia Skoczylas 205p.

11.ONIR Caneangelo –owczarek niemiecki długowłosy wł.Mariola Rajczyk 180p.

12.Amidala TI IHUAN -chihuahua krótkowłosa wł. Malwina Owczarz-Nowak 165p.

 

 

Najleprzy pies/suka oddziału 2017r.

1.EASY VICTORY ADEA -springer spaniel walijski wł. Jagoda Samsel 2720p.

2.Aresvuma Roora Mauli -Rhodesian Ridgeback wł. Małgorzata Kubik 2305p.

3.Bałkanica Kontekst -polski owczarek nizinny wł. Ewa Szmocha 2205 p.

4.BIG BOY No Doubt -American Staffordshire Terrier wł.Maja Dura 2155 p.

5.Chaber z Butorowego Wierchu -polski owczarek podhalański wł. Aurelia Skoczylas 1945p.

6.Veni Vidi Vici Esqueen-cocker spaniel angielski wł. Edyta Górka 1080 p.

7.Zara Wiemaraners Hous (FCI)-wyżeł wiemarski wł.Żaneta Motyl 950 p.

8.RIA von Haus Zizakov -rottwieler wł. Aneta Nykiel 900p.

9.Jutrzenka Nutrena -polski owczrek podchalański wł. Aurelia Skoczylas 850p.

10.Victoria's Secret Esqueen-cocker spaniel angielski wł. Edyta Górka 680 p.

11.Queen of the Ring Mr-Shih -shih tzu wł. Ałła Woźniak 600p.

12.NICO Dunaj Nutrena -polski owczrek podchalański wł.Aurelia Skoczylas 515p.

13.Pennywodo Summer Unique -seter irlandzki wł. Sara Górka 475 p.

14.Amidala Ti Ihuan -chihuahua krótkowłosa wł. Malwina Owczarz- Nowak 440p.

15.NITRO Caneangelo-cocker spaniel angielski wł. Mariola Rajczyk 365p.

16.ONIR Caneangelo –owczarek niemiecki długowłosy wł.Mariola Rajczyk 180p.

17.Dolce Vita Fu Lin-shih tzu wł.Jan Ficek 135p.

18.Only Sweet Lollipop Color Joy -owczarek australijski wł. Anna Jagła 130p.

19.Irbis American Heart New Radegost-american Staffordshire Terrier wł.Martyna Wojciechowska 75p.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy naszych członków do prezentacji osiągnięć swoich psów w rankingu 2017.
Po zamknięciu roku trzeba będzie nadesłać kopie kart ocen z wystaw.
Finał rankingu planujemy w dniu zebrania Walnego Zgromadzenia Oddziału, które odbędzie się w lutym lub marcu 2018.

 

 

REGULAMIN RANKINGU

1. Ranking wystawowy Oddziału w Będzinie jest organizowany przez Zarząd Oddziału i osoby do tego wyznaczone.
2. W rankingu mogą brać udział psy i suki członków ZKwP oddziału Będzin zarejestrowane w naszym Oddziale.
3. Ranking obejmuje wyniki wystaw z okresu 1.01.2017 - 31.12.2017r.
4. Celem rankingu jest wyróżnienie członków oddziału Będzin biorących udział w wystawach w kraju i za granicą.
5. Deklaracja przystąpienia do rankingu wiąże się z zobowiązaniem przekazania kserokopii kart ocen oraz dyplomów championatów wraz załączonym formularzem podanym na stronie oddziału do dnia 31.01.2018 .
6. Ranking jest prowadzony w następujących kategoriach :
- Najlepsze Szczenię plus Młodsze Szczenię (wyniki w tej kategorii będą łączone)
- Najlepszy Junior
- Najlepszy Weteran
- Najlepszy Dorosły Pies/Suka
- Najlepszy pies Użytkowy
7. Kierownicy sekcji mają prawo do przyznania wyróżnień dla najlepszych psów w ich grupie.
8. Wyniki rankingu będą ogłoszone na Walnym Zgromadzeniu Oddziału w 2018 roku.

 

 

 PUNKTACJA

  Wystawa Krajowa Wystawa Międzynarodowa Wystawa Klubowa/Championów Wystawa Europejska Wystawa Światowa
Ocena wybitnie obiecująca Lokata I/Ocena doskonała Lokata I 5 10 10 25 50
Tytuł Zwycięzca młodzieży/CWC/CAC 10 20 20 50 100
Tytuł Najlepszy młodsze szczenię/Najlepsze szczenię w rasie 5 10 10 20 40
Tytuł Najlepszy Junior w rasie 20 30 30 50 80
Tytuł Najpiękniejszy pies/suka w rasie 20 30 30 50 80
BOS 25 35 35 55 85
BOB/Zwycięstwo klubu 30 40 40 60 100
CACIB   20   50 90
Res. CACIB   15   40 80
Res. CAC 5 10 10 25 50

Best of Group:

I
II

III
IV

50

40

30

20

60

50

40

30

60

50

40

30

100

90

80

70

150

140

130

120

Best in Show:

I

II
III
IV

90

80

70

60

100

90

80

70

100

90

80

70

200

150

100

80

250

200

150

100

Wyniki zdobyte na wystawach organizowanych przez nasz oddział liczone są podwójnie.

Za dyplom Młodzieżowego Championa Polski/Championa Polski/Championa Weteranów - 50 punktów
Za dyplom Championa innego kraju - 70 punktów
Za dyplom Interchampiona - 100 punktów
Nominacja na Crufts - 40 punktów
Tytuł Zwycięstwo Polski/Zwycięstwa innych krajów - 30 punktów

 

 

 

Formularz zgłoszeniowy uczestnika rankingu
pobierz w pdf

Imię, nazwisko właściciela………………………………………………………………………………………………………..
IMIĘ i przydomek hodowlany psa………………………………………………………………………………………….....
Rasa ………………………………………………………..

Data Wystawa Osiągnięcia Klasa
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

 

Oświadczam, że dane zawarte w formularzu są prawdziwe.

                                                                                                                             Podpis uczestnika………………………………