Drukuj

 ostatnia aktualizacja: 2018-07-15 | 11:00

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na naszą

XIII Wakacyjną Krajową Wystawę w Będzinie

data wystawy: sobota 7 lipca 2018

miejsce wystawy: stadion OSiR w Będzinie, ul Sportowa 4

______________________________

______________________________


na skróty:


GALERIA ZDJĘĆ Z FINAŁÓW

SPIS WYSTAWCÓW
zaproszeni sędziowie
cennik, opłaty
nagrody, sponsorzy
dodatkowe informacje dla wystawców

 

______________________________

 

 
letnia2018 a

 

   >DOJAZD-MAPA<

 

_______________________
_______________
_______________________

sponsor główny wystawy - firma ARION

arion

_______________________
_______________
_______________________

 

.

 

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.

Numery startowe za psy opłacone będą do odbioru na ringach. Nieopłacone w sekretariacie.

W razie braku możliwości wydrukowania potwierdzenia bądź jego nie otrzymania prosimy o udanie się wprost na ring (wstęp jest wolny) po odbiór numeru startowego (psy opłacone a właściciel jest w spisie wystawców). Potwierdzenia do druku będą wysyłane od 4 do 5 lipca 2018.


Warunkiem wejścia na teren wystawy jest okazanie kontroli weterynaryjnej
aktualnego szczepienia przeciw wściekliźnie.

 

 

 

SPIS WYSTAWCÓW pdf LIST OF EXHIBITORS

 

PLAN RINGÓW  pdf  RINGS PLAN

 

PLAN SĘDZIOWANIA  pdf  JUDGING PLAN

 

KATALOG    pdf  CATALOG

 

 Psy do egzaminów i testów zapraszamy o godz. 12:00 na teren boiska do kosza (przy bramie wjazdowej)
Prosimy o zabranie potwierdzenia opłaty.

 



kontakt ws zgłoszeń
 :
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 667 816 942

_______________________

Z powodów od nas niezależnych nie przyjedzie do nas sędzia Ewa Stolarska. 
W związku z tym nastąpiła zmiana w podziale na rasy w gr IX - szczegóły w tabeli.

 _______________________
_______________
_______________________

 

Kontakt ws stoisk handlowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel 501 970 096

 _______________

Kontakt ws pracy przy wystawie, sekretarze, asystenci: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając do siebie numer kontaktowy.

_______________________
_______________
_______________________


Katalog Wystawowy:
W trakcie wypełniania formularza możesz wybrać, czy chcesz katalog w formie drukowanej czy w wersji PDF.
Katalog w wersji PDF będzie do pobrania bezpłatnie na tej stronie na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania (zgodnie z regulaminem  wystaw FCI) czyli 07-07-2018 od godz 8:00. Katalog w wersji drukowanej jest płatny 10zł i trzeba tą kwotę doliczyć do opłaty za psa.

_______________________
_______________
_______________________

 

Na wystawie będzie możliwość konsultacji z prawnikiem specjalizującym się w prawie kynologicznym.
Porady dla właścicieli zgłoszonych psów będą bezpłatne.

 

_______________________
_______________
_______________________

 

 

Na wystawie będzie możliwość podejścia do: egzaminu PT, BH, IPO, obedience, testów psychicznych oraz przeglądu hodowlanego owczarków niemieckich, belgijskich, holenderskich.
Psy na powyższe należy zgłaszać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Podając: IMIĘ i przydomek hodowlany, rasa, PKR, nr rej oddziałowej, data ur, płeć, umaszczenie, nr tat/chipa, imię i nazwisko oraz adres właściciela z dopiskiem do czego przystępuje: np. testy psychiczne. Brak zgłoszenia psa będzie skutkować niedopuszczeniem do egzaminu/testu. Termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 03.07.2018 r. Opłaty wg CENNIKA prosimy kierować na nasze konto: 83 2490 0005 0000 4500 6028 8749 podając w tytule IMIĘ i Przydomek.

testy-on.jpg
_______________________
_______________
_______________________

 

LAUR ZAGŁĘBIA

To nazwa trofeum, które wręczone zostanie po raz pierwszy w roku 2019 za sezon wystawowy 2018.
Nagroda została ufundowana przez Oddział w Będzinie dla upamiętnienia 80 lecia ZKwP, które przypada na ten rok.
Nominacje będą przyznawane psom/sukom, które zdobędą tytuł Najlepszy Dorosły Pies, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Młodzieży i Zwycięzca Weteranów na wystawach organizowanych przez Oddział Będzin w roku 2018:
1: VII Zimowa Wystawa Psów ExpoSilesia-DogShow 28.01.2018
2: XIII Letnia Wystawa Psów Rasowych 07.07.2018
Nagrody zostaną wręczone na  VIII Zimowej wystawie ExpoSilesia-DogShow 27.01.2019


_______________________
_______________
_______________________

  

.

Obsada sędziowska:

            Stanisław Abłamowicz

     Polska     

xxxxxxxxxxxxx                                              x
Stanisław Abłamowicz


            
Andrzej Brabletz

xxxxxxxxxxxx                           xxxxxxxxxxxxx

     Polska     

xxxxxxxxxxxxx                                              x
Andrzej Brabletz

           Elżbieta Chwalibóg

     Polska     

Elżbieta Chwalibóg

           Anna Chrzanowska

     Polska     

Anna Chrzanowska

           Adam Janowski

     Polska     

Andrzej Janowski

           Justyna Jezienicka-Kulik

     Polska     

Justyna Jezienicka-Kulik

           Jolanta Jabłońska

     Polska     


Jolanta Jabłońska

           Jolanta Kawecka

     Polska     


Jolanta Kawecka

           Dariusz Kmiecik

     Polska     


Dariusz Kmiecik

          Łukasz Koźlarek

     Polska     


Łukasz Koźlarek

           Piotr Król

     Polska     


Piotr Król

           Bartłomiej Lembas

     Polska     


Bartłomiej Lembas

           Maciej Lipiec

     Polska     


Maciej Lipiec

           Andrzej Mania

     Polska     


Andrzej Mania

           Lidia Pastuszak

     Polska     


Lidia Pastuszak

           Jacek Pazdan

     Polska     


Jacek Pazdan

           Ewa Stolarska

     Polska     


Ewa Stolarska

           Aleksandra Świsulska

     Polska     


Aleksandra Świsulska

           Maria Zasada

     Polska     


Maria Zasada

 _______________________

_______________
_______________________

 

.

Podział na rasy:

Grupa I Jacek Pazdan Polska Owczarek Niemiecki Krótkowłosy, Owczarek Niemiecki Długowłosy
Adam Janowski Polska Bearded Collie, Borded Collie,  Owczarek Austarijski, Puli, Owczarek Francuski Beauceron, Owczarek Staroangielski BobtailBiały Owczarek Szwajcarski, Owczarek Kataloński, Owczarek południoworosyjski - Jużak, Owczarek holenderski. 
Justyna Jezienicka-Kulik Polska Bouvier des Flandres, Ceskoslovenský Vlcak, Ciobanesc Romanesc Mioritic, Owczarek Belgijski: Malinois, Groenendael i Tervueren, Owczarek Szkocki Długowłosy i Krótkowłosy, Polski Owczarek Nizinny, Polski Owczarek Podhalański, Maremmano-Abruzzese, Owczarek Szetlandzki, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke, Owczarek Francuski Briard, 
oraz pozostałe rasy gr 1 nie wymienione wyżej
 
Grupa II Lidia Pastuszak Polska Appenzeller, Bernardyn Krótkowłosy, Bernardyn Długowłosy, Berneński Pies Pasterski, Broholmer, Bullmastiff, Cane Corso Italiano, Duży Szwajcarski Pies Pasterski, Entlebucher, Landseer, Leonberger, Mastif Angielski, Mastif Hiszpański, Mastif Neapolitański, Mastif Tybetański, Nowofundland, Owczarek Środkowoazjatycki, Tornjak, Tosa, Pirenejski Pies Górski
Jolanta Jabłońska Polska Czarny Terier Rosyjski, Doberman, Pinczery (wszystkie odmiany), Sznaucery (wszystkie odmiany)
Elżbieta Chwalibóg Polska

Aidi, Anatolian, Buldog Angielski, Boxer, Cão da Serra da Estrela, Dog Argentyński, Dog Kanaryjski, Dog Niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Hovawart, Owczarek Kaukaski, Rafeiro do Alentejo, Rottweiler, Shar Pei, Sarplaninac
oraz pozostałe rasy gr 2 nie wymienione wyżej

Grupa III
Łukasz Koźlarek Polska American Staffordshire Terrier, Bulterier, Bulterier miniaturowy, Staffordshire Bull Terrier
Maria Zasada Polska Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Foksterier krótkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Jack Russell Terrier, Kerry Blue Terier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Parson Russell Terrier, Terier walijski, Terier irlandzki, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier 
oraz pozostałe rasy gr 3 nie wymienione wyżej
 
Grupa IV Maria Zasada Polska Jamniki - cała grupa
Grupa V Anna Chrzanowska Polska Szpice i psy w typie pierwotnym - wszystkie rasy
Grupa VI Andrzej Brabletz Polska Gończe i rasy pokrewne - cała grupa
Grupa VII Piotr Król Polska Wyżły – cała grupa
Grupa VIII Jolanta Kawecka  Polska Aportery, płochacze i psy dowodne - cała grupa z wyjątkiem: Golden Retriever
Maciej Lipiec Polska Golden Retriever
Grupa IX Bartłomiej Lembas Polska Boston Terier, Chin Japoński, Chiński Grzywacz, Shih Tzu, Pekińczyk, Mops, Spaniel Tybetański, Terier Tybetański, Lhasa Apso, Buldog francuski,
Ewa Stolarska Polska  ---
Aleksandra Świsulska Polska Pudel (wszystkie odmiany), Maltańczyk, Gryfonik Brukselski, Gryfonik Belgijski, Brabantczyk, Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Papillon, Bichon Frisé, Bolończyk, Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Chihuahua Długowłosy, Chichuachua Krótkowłosy, Coton de Tuléar, Hawańczyk, Lwi Piesek, Rosyjski Toy Długowłosy, Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Phalène
oraz pozostałe rasy gr 9 nie wymienione wyżej
Grupa X Piotr Król Polska Charty – wszystkie rasy
Rasy nieuznane przez FCI Elżbieta Chwalibóg Polska Polski Spaniel Myśliwski, Buldog Kontynentalny, Amerykański Nagi Terrier Bezwłosy, Biewer Yorkshire Terrier, Rosyjski Bichon Kolorowy, Louisiana Catahoula Leopard Dog, Moskiewski Stróżujący, Łajka Jakucka, Bolończyk Kolorowy, Chodsky Pes, Prazsky Krysarik, Toy Fox Terrier
oraz pozostałe rasy nie uznane przez FCI 
Sędzia Główny Andrzej Mania  Polska  
konkurs:
Młody Prezenter
Elżbieta Chwalibóg Polska
zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Chcąc zgłosić psa do tych konkurencji dodatkowych należy po wysłaniu formularza ze zgłoszeniem na wystawę, dodatkowo wysłać maila na podany obok adres mailowy

w treści proszę podać IMIĘ, PRZYDOMEK HODOWLANY i NR RODOWODU zgłaszanych do konkursu psów oraz imię i nazwisko ich właścicieli, a w temacie maila nazwę konkursu np.: para hodowlana

konkurs:
Para Hodowlana
Grupa Hodowlana

Stanisław Abłamowicz Polska
zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

konkurs:
Dziecko i Pies

zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
regulamin konkursu poniżej

konkurs:
Najbardziej Fantazyjny Kapelusz Lata

zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
regulamin konkursu poniżej

konkurs:
Senior Hendler

zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
regulamin konkursu poniżej

egzaminy PT, obedience, testy psychiczne, BH, IPO oraz przegląd hodowlany owczarków niemieckich, belgijskich, holenderskich

Stanisław Abłamowicz Polska

Dariusz Kmiecik Polska

Psy do egzaminów i testów prosimy zgłaszać na adres:
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
podając: IMIĘ i przydomek hodowlany, rasa, PKR, nr rej oddz, data ur, płeć, umaszczenie, nr tat/chipa, imię i nazwisko oraz adres właściciela z dopiskiem do czego przystępuje: np. testy psychiczne.
Brak zgłoszenia psa będzie skutkować niedopuszczeniem do egzaminu/testu. Termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 03.07.2018 r. Opłaty wg CENNIKA prosimy kierować na nasze konto podane w tabeli 'opłaty'.

Komitet Organizacyjny Wystawy zastrzega sobie prawo zmian w podziale na rasy i zmian w obsadzie sędziowskiej.

 

Regulamin konkursu "DZIECKO i PIES"
Konkurs ma na celu promocje wśród dzieci i młodzieży sportu kynologicznego.
Uczestnikami są dzieci, które w dniu wystawy nie ukończyły 12 lat.
W konkursie mogą brać udział psy zgłoszone na wystawę.
Prezentowane psy nie mogą być agresywne i muszą być prowadzone na smyczy / ringówce.
Maksymalna liczba zgłoszonych uczestników nie może przekraczać 30. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Konkurs jest bezpłatny.
Podczas zgłoszenia należy podać imię i nazwisko dziecka oraz rasę psa, z którym występuje 
Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (więcej informacji pod nr tel. biura)
Kryterium i sposób sędziowania dobiera sama komisja złożona z 3 członków oddzaiłu Będzin. Głosowanie systemem punktowym.
Dla uczestników konkursu są przewidziane upominki.
Mile widziane przebrania uczestników konkursu.

 

Regulamin konkursu "Najbardziej Fantazyjny Kapelusz Lata"To jeszcze jeden konkurs. Tym razem z przymrużeniem oka 
Konkurs ma na celu promocję letniej wystawy psów rasowych wprowadzenie elementu relaksu pomiędzy konkurencjami kynologicznymi.
Uczestnikami mogą być osoby w wieku od 12 do 102 lat.
Konkurencja bez limitu uczestników.
Zgłoszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konkurs jest bezpłatny.
Kryterium i sposób sędziowania dobiera zespół złożony z trzech członków Oddziału Będzin.
Do oceny mogą zostać zaproszone osoby z widowni.
Dla 4 zwycięskich uczestników konkursu są przewidziane upominki.
Mile widziane przebrania oraz najbardziej wymyślne kapelusze.
Liczy się pomysłowość i kolor.
System oceny punktowy.

 

Regulamin konkursu "Senior Handler" 
Celem konkursu jest promocja sportu kynologicznego wśród wystawców.Motywacja do doskonalenia umiejętności wystawiania psa w ringu
W konkursie może uczestniczyć każdy wystawca, który ukończył 18 lat.
Konkurs ma charakter zabawy, oceniany będzie przez trzech członków ZKwP w Będzinie.
Organizator przewidział nagrody dla 4 finalistów konkurencji.
Uczestnicy mogą występować z psem ,który jest zgłoszony na wystawę.
Za spóźnienia uczestników organizator nie ponosi odpowiedzialności.


  _______________________
_______________
_______________________

 

Program wystawy:

wejście / wjazd na teren OSiR od godz. 7:00  
sekretariat od godz. 7:45 przy wejściu na stadion
wydawanie numerów startowych  od godz. 9:30 w ringach
początek sędziowania godz. 10:00  
egzaminy / testy  od godz. 12:00 info w sekretariacie
konkursy: Dziecko i Pies, Kapelusz Lata i Senior Hendling godz. 12:00 ring główny
eliminacje konkursu Młody Prezenter godz. 13:30 ring główny
konkurs Para i Grupa Hodowlana godz. 14:15 ring główny
FINAŁY godz. 15:00 ring główny


 

_______________________
_______________
_______________________

 


KONKURENCJE FINAŁOWE:

Finał konkursu                                    NAJPIĘKNIEJSZA PARA I GRUPA HODOWLANA
                                                         - sędzia – Stanisław Abłamowicz

Finał konkursu                                    MŁODY PREZENTER
                                                         - sędzia – Elżbieta Chwalibóg

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZE MŁODSZE SZCZENIĘ
                                                         - sędzia – Jolanta Kawecka

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ
                                                         - sędzia – Bartłomiej Lembas

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR
                                                         - sędzia – Piotr Król

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN
                                                         - sędzia – Lidia Pastuszak

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY PIES RASY POLSKIEJ
                                                         - sędzia – Elżbieta Chwalibóg

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY
                                                         - sędzia – Andrzej Brabletz

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS NIEUZNANYCH
                                                         - sędzia – Piotr Król 

Konkurencja o tytuł:                            NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU BĘDZIN
                                                         - sędzia –
Elżbieta Chwalibóg

 

 

Konkurencja o tytuł:                           ZWYCIĘZCA GRUPY:
- Grupa   1 sędzia – Justyna Jezienicka - Kulig
- Grupa   2 sędzia – Aleksandra Świsulska
- Grupa   3 sędzia – Maria Zasada
- Grupa   4 sędzia – Maria Zasada
- Grupa   5 sędzia – Anna Chrzanowska
- Grupa   6 sędzia – Andrzej Brabletz
- Grupa   7 sędzia – Elżbieta Chwalibóg
- Grupa   8 sędzia – Jolanta Kawecka
- Grupa   9 sędzia – Piotr Król
- Grupa 10 sędzia – Maria Zasada

Konkurencja o tytuł: ZWYCIĘZCA XIII WAKACYJNEJ WYSTAWY Będzin 2018 (BIS)
                                                         
                                                                          - sędzia – Andrzej Mania

 

 

_______________________
_______________
_______________________

 

 

.

OPŁATY:

 

Opłaty za psy zarejestrowane w ZKwP wnoszone d02.07.2018

za zgłoszenia nadesłane do 01.07.2018

 

Katalog w PDF katalog w pliku PDF (do pobrania z tej strony na 2 godz. przed rozpoczęciem sędziowania)  0 zł
Katalog drukowany katalog w tradycyjnej formie drukowanej jest dodatkowo płatny.
Chcąc go otrzymać należy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu zgłoszeniowym i dodać kwotę 10zł do opłaty za psa.
 10 zł
Pierwszy pies w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej (za wyjątkiem Interchampionów)  95 zł
Kolejny pies tego samego właściciela w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej (za wyjątkiem Interchampionów)  90 zł
Pierwszy i kolejny pies w klasach: młodszych szczeniąt, szczeniąt, oraz psy z tytułem interchampion zarejestrowane w ZKwP  50 zł
Pierwszy i kolejny pies w klasie weteranów  30 zł
Psy ras polskich w zależności od klasy: 50% opłaty  50% opłaty
Młody Prezenter    20 zł
Para hodowlana    20 zł
Grupa hodowlana    20 zł
OPŁATA po 02.07.2018r.
i w dniu wystawy
wszystkie klasy i rasy  150 zł

 

OPŁATY PROSIMY KIEROWAĆ NA NASZE KONTO BANKOWE w Alior Bank

83 2490 0005 0000 4500 6028 8749

(przelewy krajowe)

OPŁATA PO 29.06.2018 I W DNIU WYSTAWY NIEZALEŻNIE OD KLASY I RASY, WYNOSI 150 zł (płatne gotówką w sekretariacie).

 

 

 

 

  PRZYKŁADY OPŁAT ZA WYSTAWĘ - KLIKNIJ

 

 

 PAYMENT FOR FOREIGN EXHIBITORS:

Opłaty dla wystawców zagranicznych wnoszone do 02.07.2018
- za psy bez numeru rejestracji w ZKwP

____________________________________________________________

 

Payment for foreign exhibitors (dogs not registered in ZKwP)  

Katalog w PDF

_________________________

CATALOGUE in PDF

w pliku PDF (do pobrania z tej strony na 2 godz. przed rozpoczęciem sędziowania)
_________________________

DOWNLOAD FROM THIS SITE FOR 2 HOURS BEFORE JUDGING START

 0 €

Katalog drukowany

_________________________

CATALOGUE in printed version

w tradycyjnej formie drukowanej
_________________________

IN TRADITIONAL PRINTED FORM

 5 €

Pierwszy pies

_________________________

FIRST DOG

w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej
_________________________

CLASS: JUNIOR, INTERMEDIATE, OPEN, CHAMPION, WORKING

 35 €

Kolejny pies tego samego właściciela

_________________________

NEXT DOGS

w klasach: młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, użytkowej
_________________________

CLASS: JUNIOR, INTERMEDIATE, OPEN, CHAMPION, WORKING

 30 €

Pierwszy i kolejny pies

_________________________

MINOR PUPPY, PUPPY, VETERAN

w klasach: baby, szczeniąt, weteran
_________________________

CLASS: MINOR PUPPY, PUPPY, VETERAN

 15 €

  Junior Handling, Senior Handling, 

  Best Brace, Best Breeding Group

 5 €

Payment for foreign exhibitors, transfer to our account Alior Bank ( fee in € )
PL 12 2490 0005 0000 4600 7914 2219 - 
Kod BIC (SWIFT): ALBPPLPW.


The exchange rate: 1 € = 4,30 PLN - for payment to our PLN account number:
83 2490 0005 0000 4500 6028 8749


OPŁATA PO 02.07.2018 
I W DNIU WYSTAWY ZA PSY NIEZALEŻNIE OD KLASY I RASY WYNOSI 50 EURO
(płatne gotówką w sekretariacie).

WE ACCEPT THE ENTRY FEE FOR FOREIGN DOGS (dogs without Polish registration number) TO OUR ACCOUNT TILL 02.07.2018. AFTER THIS DATE, THE ENTRY FEE CAN BE PAID ON THE SHOW BUT THE FEE AMOUNT IS 50€ ( 200PLN)  REGARDLESS OF CLASS AND BREED

 

 

Jak opisać przelew: 

 

W tytule przelewu prosimy podawać IMIĘ i PRZYDOMEK psa i PKR.
Jeżeli wpłata realizowana jest z konta innego niż właściciel: dodatkowo Imię i Nazwisko właściciela

 


Przykład 1: ABBA z Hodowli, PKR.II-123456

Przykład 2: ABBA z Hodowli, PKR.II-123456, wł Jan Nowak

Prosimy nie przesyłać potwierdzeń przelewu - opłaty będą weryfikowane na podstawie wyciągu bankowego.

 

 

 

 

 

INNE OPŁATY:

                    PARKING wokół terenu OSiR - BEZPŁATNIE
wjazd na teren OSiR - 20 zł
              BILET WSTĘPU NORMALNY

 WSTĘP  WOLNY

ULGOWY

renciści, emeryci, studenci i ucznowie - po okazaniu legitymacji

 WSTĘP  WOLNY
dzieci do 6 lat  WSTĘP  WOLNY

STOISKA HANDLOWE

prosimy zgłaszać na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 mb (bez energi elektrycznej)  50,00 zł

REKLAMA W KATALOGU

prosimy zgłaszać na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

cała strona czarno-biała  60,00 zł
cała strona czarno-biała dla hodowców  40,00 zł
1/2 strony czarno-biała  40,00 zł
1/2 strony czarno-białej dla hodowców  20,00 zł

Opłaty za reklamy prosimy kierować na konto w Alior Bank

83 2490 0005 0000 4500 6028 8749

REKLAMY PROSIMY NADSYŁAĆ do 29.06.2018r.

 

Uwaga! Ze względu na charakter imprezy obowiązuje zakaz sprzedawania lub rozdawania balonów!

 

______________________  
_______________
_______________________

 

 

.

FUNDATORZY NAGRÓD:

 

Oddział ZKwP w Będzinie
- puchary na BiS, medale, statuetki dla Zwycięzców Ras
(będą wręczane na ringu głównym w trakcie trwania konkurencji finałowych)  bob expo2018

 

Producent karm - firma ARION - karmy na BiS arion




Firma KONSUL, trofea sportowe - puchary na BiS  logo_konsul.png

 

Firma VITACRAFT niespodzianka dla każdego zgłoszonego psa  logo vitakraft


 

  

Oddział ZKwP w Będzinie
- pamiątkowe rozety dla każdego młodszego szczeniaka, szczeniaka i weterana rozety lato 2018

 

 


Firma ALPIGO kamieniarstwo Katowice Szopienice ul Brynicy 2 www.alpigo.pl 
 - nagrody na konkurs Dziecko i Pies

 

 

Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie
-
 bezpłatne wejściówki na konkurencje Dziecko i Pies zooslaskielogo

 

 

 

Firma MY DOGUE

- legowiska dla psów w konkurencjach: Best In Show, Best Junior, Best Bedzin i Best Weteran



Hodowla Nesjana FCI Agnieszka Okrasa -
yorkshire terrier, chiński grzywacz i maltańczyk - www.psy.waw.pl
- nagrody dla uczestników konkursu Dziecko i Pies



Hodowla Nice And Lovely
- rozety dla Zwycięzcy Rasy BOB i Najlepszego Juniora rasy rottweiler


Małgorzata Spiradek - rozety dla zwycięzców w rasie chart rosyjski:  BOB, BOS i Najlepszego Juniora.

Firma IMAGINARIUM - kosmetyki dla finalistów BOG IX -  lokata I, II, III i IV Imaginarium - reklama2.jpg


 

 

 

   

_______________________
_______________
_______________________

 

 

.


INNE WAŻNE INFORMACJE:

 

 

_______________________
_______________
_______________________

 

.


 



 

_______________________

_______________
_______________________

  

 logo ZKwP 1938 bedzin