Drukuj

letnia2010.jpg

OBSADA SĘDZIOWSKA 2010

Gr  I:    Iwona Magdziarska ( Boksery, Owczarki Niemieckie)                                                  

Justyna Jezienicka-Kulig (Border i Bearded Collie, Owczarek belgijski Groenendael, Malinois i Tervueren, Beauceron, Briard, Szkocki Collie , Polski Owczarek Nizinny, Polski Owczarek Podhalański, Bouvier des Flandres)

Krystyna Opara (Biały Owczarek Szwajcarski, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek Australijski, Owczarek Południoworosyjski, Bobtail, Owczarek Szetlandzki, Welsh Corgi Cardigan i Pembroke + reszta Gr.I )

                                              

Gr II:    Magdalena Kozłowska ( dogi niemieckie, argentyńskie i dogue de Bordeaux, Doberman, Cane Corso, Tosa )

            Gabriela Ridarčikova (SK) (szwajcarskie psy pasterskie, bernardyny, Nowofundland, Landseer )

            Marek Lewandowski  (pinczery, sznaucery, buldog angielski, bullmastiff, czarny terier, rottweiler)

Janusz Opara (Hovawart, Leonberger, mastify, Shar Pei, Pirenejski pies górski, Owczarek kaukaski i środkowoazjatycki, + reszta gr. II )   

Gr III:   Anna Winiarska (West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier)

            Pavel Masaryk (SK) (terriery typu bull)

Maciej Kozber ( reszta gr. III )                                                             

Gr IV:   Sanja Momčilović Bognič (YU) (cała grupa)

Gr V:    Magdalena Musiał (cała grupa)

Gr VI:   Grzegorz Weron (cała grupa)

Gr VII:  Magdalena Musiał (cała grupa)

Gr VIII: Kirsi Luomanen (FIN) (Labrador Retriever)

            Andrzej Stępiński (Golden Retriever)

            Barbara Szczepkowska (reszta gr. VIII)

Gr IX:   Sanja Momčilović Bognič (YU) (Chihuahuy, Cavaliery, Buldog Francuski )

            Jakub Kruczek (reszta gr. IX)

Gr X:    Maria Zasada (cała grupa)

Młody Prezenter: Krystyna Opara

 

letnia2010plan.jpg

 

Program wystawy:

Przyjmowanie psów: od godz. 6.00

Początek sędziowania w ringach: godz. 10.00

Eliminacje konkursu młody prezenter: godz. 12.00

Konkurencje finałowe rozpoczynają się o godzinie 15.00

Finał konkursu MŁODY PREZENTER – Krystyna Opara

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Sanja Momčilović Bognič

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR -  Marek Lewandowski

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN – Pavel Masaryk

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RASY POLSKIEJ – Andrzej Stępiński

NAJPIĘKNIEJSZY PIES ODDZIAŁU BĘDZIN - Maria Zasada

NAJPIĘKNIEJSZY PIES UŻYTKOWY – Iwona Magdziarska

ZWYCIĘZCY GRUP:

- Grupa I - Krystyna Opara

- Grupa II - Gabriela Ridarčikova

- Grupa III – Maciej Kozber

- Grupa IV – Janusz Opara

- Grupa V - Magdalena Musiał

- Grupa VI – Grzegorz Weron

- Grupa VII - Grzegorz Weron

- Grupa VIII - Kirsi Luomanen

- Grupa IX - Sanja Momčilović Bognič

- Grupa X - Maria Zasada

- ZWYCIĘZCA WYSTAWY - Janusz Opara