WYNIKI ZA ROK 2016
uroczyste wręczenie nagród odbyło się na Walnym Zgromadzeniu Członków Oddziału w dn 17.02.2017

puchary ranking2016 1

 

Najlepsze Szczenię 2016r.

1.Chaber z Butorowego wierchu FCI-Polski Owczarek Podhalański wł.Aurelia Skoczylas 200p.
2.TULUPANOS BERNI UNIVERSE OF BEATY-Berneński Pies Pasterski wł.Beata Wiącek-Jakimowicz 120p.
3.PHEOBE Mocne Góralki- Berneński Pies Pasterski wł. Beata Wiązek-Jakimowicz 70p.
4.Navarra Blue Esqueen-Cocker Spaniel Angielski wł. Adrianna Sanakiewicz 50 p.
5.G.I.JANE Cosa ostra Impero- Amerykan Staffordshire Terrer wł. Maja Dura 40p.
6.RIA von Haus Zizakov- Rottweiler wł. Aneta Nykiel 35p.
7.TK’s GOD FATHER- Rottweiler wł. Aneta Nykiel 15p.

 

Najlepszy Junior 2016r.

1.Bałkanica Kontekst-Polski Owczarek Nizinny wł. Ewa Szymocha 845p.
2.Navarra Blue Esqueen-Cocker Spaniel Angielski wł. Adrianna Sanakiewicz 825 p.
3.NO LIMIT Esqueen- Cocker Spaniel Angielski wł. Edyta Górka 760 p.
4.Guard OF Nimiloxus-Boston Terier wł. Izabela Guzanek 400 p.
5.Rozmaryn Poszły w Las-Ogar Polski wł.Leszek Zięba 370 p.
6.FIRE FOX Pogańska Perła-Yorkishire Terrier wł. Anna Zalewska 290p.
7.Fullhouse Bull’s IN My Heart-Bullmastiff wł. Aneta Nikiel 275p.
8.NITRO Caneangelo - Cocker Spaniel Angielski wł. Mariola Rajczyk 195 p.
9.TK’s GOD FATHER- Rottweiler wł. Aneta Nykiel 190 p.
10.RIA von Haus Zizakov- Rottweiler wł.Aneta Nykiel 170p.
11.BIBIENNE Bytomska Sfora-Chow Chow wł. Mirosław Tkaczyk 150 p.
12.TULUPANOS BERNI UNIVERSE OF BEATY-Berneński Pies Pasterski wł. Beata Wiącek- Jakimowicz 140 p.

 

Najlepszy Weteran 2016r.

1.Big boy No Doubt –Amerykan Staffordshire Terrer wł. Maja Dura 1055p.
2.Shannon Rottis-Rottweiler Alegranda Amber wł. Aneta Nykiel 275p.
3.Billy Boy Samedino-Chihuahua długowłosy wł.Anna Waluga 250p.
4.Shogun Isubusz- Chihuahua długowłosy wł.Anna Waluta 215p.

 

Najlepszy pies/suka oddziału 2016r.

1.BOHUN Z Zamkowego Grodu-Entlebucher wł.Beata Skibińska 2280p.
2.FIRE FOX Pogańska Perła-Yorkishire Terrier wł. Anna Zalewska 1730 p.
3.EXRA’S LEGACY Domidar Dogs-Staffordshire bull terrier wł. Andrzej Mielus 1405p.
4.ETERNAL WHOLE LOTTA LOVE Esqueen- Cocker Spaniel Angielski wł. Edyta Górka 1385p.
5.Guard OF Nimiloxus-Boston Terier wł. Izabela Guzanek 1315p.
6.A STAR IS BORN No Doubt Team- Amerykan Staffordshire Terrer wł.Maja Dura 1305p.
7.Bałkanica Kontekst-Polski Owczarek Nizinny wł.Ewa Szymocha 1210p.
8.Big boy No Doubt –Amerykan Staffordshire Terrer wł. Maja Dura 1055p.
9.Navarra Blue Esqueen-Cocker Spaniel Angielski wł. Adrianna Sanakiewicz 875p.
10.EL Fugo Mi Corazon Esqueen- Cocker Spaniel Angielski wł. Agnieszka Kęska 835p.
11.JUTRZENKA Nutrena- Polski Owczarek Podhalański wł. Aurelia Skoczylas 830p.
12.BIBIENNE Bytomska Sfora-Chow Chow wł. Mirosław Tkaczyk 810p.
13.QIMURA Nice And Lovely FCI- Rottweiler wł. Aneta Nykiel 760p.
14.NO LIMIT Esqueen- Cocker Spaniel Angielski wł. Edyta Górka 760p.
15.JUST FOR FUN Złota Elita FCI-Owczarek Francuski Briard wł.Martyna Półtora 575p.
16.ELIOT CZAR TYBETU- Chow Chow wł. Mirosław Tkaczyk 540p.
17.Fullhouse Bull’s IN My Heart-Bullmastiff wł.Aneta Nykiel 485p.
18.Rozmaryn Poszły w Las-Ogar Polski wł. Leszek Zięba 415p
19.AMERIKAN BOY No Doubt Team- Amerykan Staffordshire Terrer wł. Maja Dura 400p.
20.JOO JOO NOVE KASIO- Yorkishire Terrier wł. Anna Zalewska 390p.
21.ARASH SASHI TYBET-Mastif Tybetański wł. Wiesław Porzyć 390p.
22.TULUPANOS BERNI UNIVERSE OF BEATY-Berneński Pies Pasterski wł. Beata Wiącek- Jakimowicz 260p.
23.Shannon Rottis-Rottweiler Alegranda Amber wł.Aneta Nykiel 275p.
24.GRAAL Nice And Lovely FCI- Rottweiler wł.Aneta Nykiel 255p.
25.Billy Boy Samedino-Chihuahua długowłosy wł. Anna Waluga 250p
26.Shogun Isubusz- Chihuahua długowłosy wł. Anna Waluga 215p.
27.TK’s GOD FATHER- Rottweiler wł. Aneta Nykiel 205p.
28.RIA von Haus Zizakov- Rottweiler wł. Aneta Nykiel 205p.
29.Chaber z Butorowego wierchu FCI-Polski Owczarek Podhalański wł. Aurelia Skoczylas 200p.
30.NITRO Caneangelo - Cocker Spaniel Angielski wł. Mariola Rajczyk 195p.
31.DANGER Nice And Lovely FCI- Rottweiler wł. Aneta Nykiel 165p.
32.ANJOU Ti Iguan FCI- Chihuahua długowłosy wł. Anna Waluga 165p.
33.LEDA NAM LANG- Mastif Tybetański wł. Wiesław Porzyć 155p.
34.CHOCOLLATINKA Beskidzkie Miniaturki- Chihuahua krótkowłosy wł. Anna Waluga 125p.
35.EROTICA MOCNY AKORD- Berneński Pies Pasterski wł. Beata Wiącek –Jakimowicz 120p
36.PIONIER GREAT CHAMP-Buldog Angielski wł. Malwina Owczarz-Nowak 115p.
37.BLACK ROSE MOCNE Góralki- Berneński Pies Pasterski wł. Beata Wiącek –Jakimowicz 110p.
38.PHEOBE Mocne Góralki- Berneński Pies Pasterski wł. Beata Wiącek- Jakimowicz 70p.
39.G.I.JANE Cosa ostra Impero- Amerykan Staffordshire Terrier wł. Maja Dura 40p.

 

puchary ranking2016 2

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy naszych członków do prezentacji osiągnięć swoich psów w rankingu 2016.
Po zamknięciu roku trzeba będzie nadesłać kopie kart ocen z wystaw.
Finał rankingu planujemy w dniu zebrania Walnego Zgromadzenia Oddziału, które odbędzie się w lutym lub marcu 2017.

 

 

REGULAMIN RANKINGU

1. Ranking wystawowy Oddziału w Będzinie jest organizowany przez Zarząd Oddziału i osoby do tego wyznaczone.
2. W rankingu mogą brać udział psy i suki członków ZKwP oddziału Będzin zarejestrowane w naszym Oddziale.
3. Ranking obejmuje wyniki wystaw z okresu 1.01.2016 - 31.12.2016r.
4. Celem rankingu jest wyróżnienie członków oddziału Będzin biorących udział w wystawach w kraju i za granicą.
5. Deklaracja przystąpienia do rankingu wiąże się z zobowiązaniem przekazania kserokopii kart ocen oraz dyplomów championatów wraz załączonym formularzem podanym na stronie oddziału do dnia 31.01.2017 .
6. Ranking jest prowadzony w następujących kategoriach :
- Najlepsze Szczenię plus Młodsze Szczenię (wyniki w tej kategorii będą łączone)
- Najlepszy Junior
- Najlepszy Weteran
- Najlepszy Dorosły Pies/Suka
- Najlepszy pies Użytkowy
7. Kierownicy sekcji mają prawo do przyznania wyróżnień dla najlepszych psów w ich grupie.
8. Wyniki rankingu będą ogłoszone na Walnym Zgromadzeniu Oddziału w 2017 roku.

 

 

 PUNKTACJA

  Wystawa Krajowa Wystawa Międzynarodowa Wystawa Klubowa/Championów Wystawa Europejska Wystawa Światowa
Ocena wybitnie obiecująca Lokata I/Ocena doskonała Lokata I 5 10 10 25 50
Tytuł Zwycięzca młodzieży/CWC/CAC 10 20 20 50 100
Tytuł Najlepszy młodsze szczenię/Najlepsze szczenię w rasie 5 10 10 20 40
Tytuł Najlepszy Junior w rasie 20 30 30 50 80
Tytuł Najpiękniejszy pies/suka w rasie 20 30 30 50 80
BOS 25 35 35 55 85
BOB/Zwycięstwo klubu 30 40 40 60 100
CACIB   20   50 90
Res. CACIB   15   40 80
Res. CAC 5 10 10 25 50

Best of Group:

I
II

III
IV

50

40

30

20

60

50

40

30

60

50

40

30

100

90

80

70

150

140

130

120

Best in Show:

I

II
III
IV

90

80

70

60

100

90

80

70

100

90

80

70

200

150

100

80

250

200

150

100

Wyniki zdobyte na wystawach organizowanych przez nasz oddział liczone są podwójnie.

Za dyplom Młodzieżowego Championa Polski/Championa Polski/Championa Weteranów - 50 punktów
Za dyplom Championa innego kraju - 70 punktów
Za dyplom Interchampiona - 100 punktów
Nominacja na Crufts - 40 punktów
Tytuł Zwycięstwo Polski/Zwycięstwa innych krajów - 30 punktów

 

 

 

Formularz zgłoszeniowy uczestnika rankingu
pobierz w pdf

Imię, nazwisko właściciela………………………………………………………………………………………………………..
IMIĘ i przydomek hodowlany psa………………………………………………………………………………………….....
Rasa ………………………………………………………..

Data Wystawa Osiągnięcia Klasa
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

 

Oświadczam, że dane zawarte w formularzu są prawdziwe.

                                                                                                                             Podpis uczestnika………………………………